Polityka prywatności

1. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim Danych Osobowych Użytkowników sklepu Tradismak w sposób niezgodny z obowiązującym prawem.

2. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Użytkownika sklepu Tradismak obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

3. W czasie korzystania ze sklepu Tradismak Użytkownik może zostać poproszony o podanie adresu e-mail w formularzu subskrypcji newslettera. Adres ten jest wykorzystywany do wysyłania kolejnych wydań newslettera. Użytkownik może w każdej chwili usunąć e-mail z listy prenumeratorów newslettera. Odnośnik do formularza umożliwiającego usunięcie e-mail z listy prenumeratorów znajduje się w treści każdego wydania newslettera.

4. Użytkownicy, którzy decydują się na zakup towarów (po uprzedniej rejestracji lub bez niej) są proszeni o podanie swoich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Dane są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Ponadto adres e-mail lub adres korespondencyjny może być wykorzystany do marketingu bezpośredniego własnych produktów sklepu Tradismak (takich jak konkursy i promocje), o ile Użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowej tego typu.

5. Zarejestrowani użytkownicy mogą zgłosić chęć usunięcia swojego konta. W takim wypadku ich dane zostaną usunięte z bazy danych.

6. Sklep Tradismak wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do przeprowadzenia podstawowych funkcji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. W zdecydowanej większości przypadków pliki te służą do przechowywania identyfikatora sesji, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania stron sklepu Tradismak.

7. Zbieramy informacje dotyczące aktywności użytkowników na poszczególnych stronach oraz gromadzimy ich adresy IP w logach dostępowych serwera. Są one wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych oraz technicznych związanych z administracją serwera.

8. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, do których prowadzą odnośniki zamieszczone na stronach sklepu Tradismak.

9. Zastrzegamy sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez niego w trakcie składania zamówienia na żądanie uprawnionego organu jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika w obrębie sklepu Tradismak.

Promocje

Sklep jest w trybie podglądu

© tradismak 2013.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl