Bezpieczeństwo

Gwarantowana jakość produktów

Firma Sekwens sp. z o.o., będąca właścicielem sklepu Tradismak.pl działa na polskim rynku przypraw od 1991 roku. Produkujemy i dostarczamy najwyższej jakości mieszanki przyprawowe klientom w całej Polsce począwszy od niewielkich zakładów garmażeryjnych i gastronomicznych poprzez małe przetwórnie w sieciach handlowych a skończywszy na dużych zakładach mięsnych. Nasze produkty spełniają rygorystyczne wymagania rynku europejskiego co zostało potwierdzone wdrożonymi systemami jakości takimi jak GMP i HACCP.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) nie udostępniamy danych osobowych podmiotom trzecim. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia a także, jeśli wyrazisz na to zgodę, do wysyłania Ci ofert handlowych na przykład w formie newslettera. Po zalogowaniu się na swoje konto masz wgląd we wszystkie dane jakie podasz nam w trakcie rejestracji. Możesz również je zmienić lub usunąć. Jeśli zgłosisz nam chęć usunięcia danych osobowych to wszystkie informacje zostaną bezpowrotnie usunięte z bazy danych, włącznie z adresem e-mail.

Szyfrowana transmisja danych – protokół SSL

W trosce o bezpieczeństwo transmisji danych osobowych między Twoim komputerem a naszym serwerem wdrożyliśmy protokół SSL czyli bezpieczny system szyfrowania transmisji danych. Na stronach, na których wprowadzasz dane osobowe zobaczysz ikonkę kłódki (obok adresu sklepu lub na pasku stanu przeglądarki), która informuje o tym, że strona jest zaufana i posiada aktualny certyfikat SSL nadany przez jedną z instytucji certyfikujących. Dzięki temu wiesz, że transmisja zostanie zaszyfrowana i nawet w przypadku jej  przechwycenia dane będą niemożliwe do odczytania.

Możliwość zwrotu towaru

Masz możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny. Zobacz Reklamacje i zwroty

Bezpieczny transport

Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone od uszkodzenia i zaginięcia w trakcie transportu. Jeśli przesyłka nie dotrze do Ciebie wyślemy ją ponownie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że nie otrzymasz towaru za który zapłaciłeś w formie przedpłaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl