Czas realizacji zamówień

Zamówione produkty są zwykle wysyłane do 5 dni roboczych licząc od  daty zaksięgowania zapłaty na koncie bankowym. Konkretny termin wysyłki jest potwierdzany przez handlowca.

Przewidywany czas wysyłki

Na karcie produktu, w pobliżu pola „Dostępność” znajduje się także pole „Wysyłka” informujące o przewidywanym czasie wysłania towaru. Podany czas obejmuje następujące czynności: kompletowanie towarów, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie przesyłki. Podany czas nie obejmuje oczekiwania na przelew (jeśli taka była forma płatności).

Czas dostawy

Kurierzy zwykle dostarczają przesyłkę w ciągu 48 godzin od momentu jej nadania. Może się jednak zdarzyć, że w wyniku różnych przyczyn np. awarii samochodu dostawczego, bardzo złych warunków atmosferycznych, wypadków bądź niedopatrzeń ludzkich czas dostawy może się jeszcze wydłużyć. Z tego powodu polecamy sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Przesyłki Poczty Polskiej są dostarczane nawet do 7 dni roboczych (także w przypadku przesyłek priorytetowych). Przesyłki Poczty Polskiej są dostarczane od poniedziałku do piątku i można je monitorować na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Boże Narodzenie, Wielkanoc

Z uwagi na duży ruch przedświąteczny i inne uwarunkowania (np. trudne warunki atmosferyczne na drogach) a także w trosce o to, żeby towar dotarł przed Świętami bardzo prosimy o składanie zamówień na co najmniej 6 dni roboczych przed pierwszym dniem Świąt.

Nowy Rok

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia inwentaryzacji i inne uwarunkowania (np. dni wolne od pracy) a także w trosce o to, żeby towar dotarł przed Nowym Rokiem bardzo prosimy o składanie zamówień na co najmniej 6 dni roboczych przed Nowym Rokiem.


Zobacz także:

Sposoby płatności
Koszty dostawy
Dostępność produktów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl