Gwarancja

Mieszanki przyprawowe firmy Sekwens

Mieszanki przyprawowe firmy Sekwens a także inne produkty spożywcze są przechowywane w warunkach, które gwarantują ich najwyższą jakość. Kontrola warunków produkcji, przechowywania i sprzedaży jest prowadzona z dużą starannością. Każdy produkt spożywczy sprzedawany w sklepie Tradismak ma odpowiednie oznaczenie terminu przydatności do spożycia. Obsługa sklepu dba o to aby produkty spożywcze wysyłane w zamówieniu miały długi termin przydatności do spożycia. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o zapoznanie się ze stroną Reklamacje i zwroty.

Akcesoria i urządzenia różnych firm

Dokładamy starań aby akcesoria i urządzenia różnych firm oferowane w naszym sklepie były solidne wykonane. Starannie wybieramy dostawców i osobiście testujemy ich wyroby w naszej firmie. Asortyment, który trafia na półki sklepu, przechodzi rygorystyczną selekcję jakościową. Może się jednak zdarzyć sytuacja, w której konkretny egzemplarz towaru będzie działał nieprawidłowo. W takim przypadku prosimy o zapoznanie się ze stroną „Reklamacje i zwroty".

Promocje

Zestaw promocyjny "Singiel" Zestaw promocyjny "Singiel" 124,00 zł 127,10 zł

Zestaw promocyjny "Słoikowa" Zestaw promocyjny "Słoikowa" 79,00 zł 89,98 złZestaw promocyjny "Duet" Zestaw promocyjny "Duet" 133,00 zł 147,10 zł
Sklep jest w trybie podglądu

© tradismak 2013.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl